RRC TECH DISTRIBUTION SRL
Bucuresti,
Str. Siret Nr. 95, Etaj 1 (Cyrom Center)
Pentru comenzi click pe contact
Luni-Vineri 09:00 - 18:00

Contact

RRC Tech Distribution S.R.L. (RRC Romania)

CUI: RO 30798746
Numar de inregistrare in Registrul Comertului: J40/12010/17.10.2012
Capital subscris: 44.000 Lei

Cont Lei RO23 RZBR 0000 0600 1505 5155 Raiffeisen Bank S.A. – Agentia Buftea
Cont Lei RO65 BACX 0000 0008 2754 0000 UniCredit Tiriac Bank – Sucursala Marasesti
Cont EUR RO64 RZBR 0000 0600 1505 5193 Raiffeisen Bank S.A. – Agentia Buftea, RZBRROBU
Cont EUR RO38 BACX 0000 0008 2754 0001 UniCredit Tiriac Bank – Sucursala Marasesti, BACXROBU
Cont USD RO11 BACX 0000 0008 2754 0002 UniCredit Tiriac Bank – Sucursala Marasesti, BACXROBU

BUCURESTI
Adresa birouri: Str. Siret Nr. 95, Etaj 1 (Cyrom Center), Sector 1, Bucuresti, 012152
Program de functionare: Luni-Vineri 9.00 -18.00
Telefon: +4 0752 056 031
Fax: +4 0357 819 743

Timisoara

Adresa birouri: Str. Gheorghe Doja, nr.18, ap. 6, 300192 Timisoara.

Marius Rica – Cisco BDM: marius.rica@rrc.com.ro  0726999234

Andrei Racotea – Head of DCPOS andrei.racotea@rrc.com.ro 0744353120

Cluj

Adresa birouri:  Str Dorobantilor, nr. 44, ap. 8, Cluj-Napoca.

Emanuel Mierlut – Cisco Presales Engineer: emanuel.mierlut@rrc.com.ro   0742145626


 

 

Adresa depozit: Str. Copilului Nr. 20A (Cyrom Center), Sector 1, Bucuresti, 012178
Program de functionare Luni – Vineri 9.00 – 18.00
Contact rapid: depozit@rrc.com.ro

Moraru Alice Rina

Warehouse Manager alice.moraru@rrc.com.ro+40 752 056 000

Moraru Nelu

Logistic Coordinator nelu.moraru@rrc.com.ro+40 752 056 033

Adrian Malureanu

Logistic Coordinator adrian.malureanu@rrc.com.to

Ichim Diana
Marketing Manager diana.ichim@rrc.com.ro +40 752 056 037
Laurentiu Jidanasu
Senior Presales Consultant laurentiu.jidanasu@rrc.com.ro +40729825569
Gabriel Petre
Lenovo Channel Manager gabriel.petre@rrc.com.ro +40 745 341 194
Petri Ticlete
Lenovo Sales Manager petri.ticlete@rrc.com.ro +40 720 112 705
Ruxandra Baran
Lenovo & Hitachi Operations Manager ruxandra.baran@rrc.com.ro +40 741 198 999
Mihaela Milea
Storage Sales Specialist – BU EMC mihaela.milea@rrc.com.ro +40 746 227 039
Marian Hertanu
Fujitsu Product Manager marian.hertanu@rrc.com.ro 0722580675
Mihai Apostol
Technical Manager EMC mihai.apostol@rrc.com.ro +40 746 016 498
Ciprian Stroe
Senior Presales Consultant ciprian.stroe@rrc.com.ro +40 752 162 866
Alexandra Tanase
Cisco Product Manager alexandra.tanase@rrc.com.ro +40 741 265 000
Robert Bota
Business Development Manager robert.bota@rrc.com.ro +40 740 238 900
Mihai Galbura
Cisco Business Unit Manager mihai@rrc.com.ro +40 749 037 105
Andrei Hanea
Networking Product Manager andrei.hanea@rrc.com.ro +4 0 757 123 953
Emanuel Mierlut
Cisco Pre-Sales Engineer emanuel.mierlut@rrc.com.ro 0742145626
Ionut Davidoiu
Cisco Business Development Manager ionut.davidoiu@rrc.com.ro +4 0727 240 321
Claudia Draghici
Cisco Operations Manager claudia.draghici@rrc.com.ro +40 746 285 871
Florin Bizu
Cisco Business Development Manager Moldova florin.bizu@rrc.com.ro +40 751 511 930
Mihaela Babeanu
Cloud Lead RO & BG mihaela.babeanu@rrc.com.ro +40 752 288 464
Adrian Oniga
Cisco Business Development Manager Transilvania Adrian.oniga@rrc.com.ro +40722921917
Marius Rica
Cisco Business Development Manager Banat marius.rica@rrc.com.ro +40726999234
Mihai Sarman
DC/POS Sales mihai.sarman@rrc.com.ro +40752056034
Silviu Rosu
DC/POS Product Manager silviu.rosu@rrc.com.ro +40752056039
Florentina Paraschiv
Operations Manager florentina.paraschiv@rrc.com.ro +40752056031
Florenta Parvu
DC/POS Operations florenta.parvu@rrc.com.ro  +40 754 226 979
Costin Aruxandei
DC/POS Product Manager costin.aruxandei@rrc.com.ro +40 752 056 041
Olivia Bude
DC/POS Operations olivia.bude@rrc.com.ro +40740167003
Robertina Dragomir
Senior Accountant robertina.dragomir@rrc.com.ro +40 752 056 036
Andrei Racotea
Head of DC/POS andrei.racotea@ingrammicro.com +40 744 353 120
Raducanu Nicoleta
Senior Accountant nicoleta.raducanu@rrc.com.ro +0 741 265 020
Cosmin Iertea
Inside Sales Specialist DC/POS cosmin.iertea@rrc.com.ro
Moraru Nelu
Logistic Coordinator nelu.moraru@rrc.com.ro +40 752 056 033
Moraru Alice Rina
Warehouse Manager alice.moraru@rrc.com.ro +40 752 056 000
Elena Nedelcu
Credit Controler elena.nedelcu@rrc.com.ro +40 752 056 002
Adrian Malureanu
Logistic Coordinator adrian.malureanu@rrc.com.ro
Codruta Ghiman
Finance Controller codruta.ghiman@rrc.com.ro +40723363353
Gabriel Ciucu
General Manager gabriel.ciucu@rrc.com.ro +40 726 545 746